Maršrutai

Reguliarūs maršrutai:

Birstonas

Kruizas "Kaunas - Birštonas"

Bilietai internetu: http://www.nemunoturas.lt/index.php/lt/parduotuve/kruizas-i-birstona.html arba http://visit.kaunas.lt/lt/el-parduotuve/isvykos-laivais/

Visos dienos kelionės metu turėsite išskirtinę galimybę grožėtis Nemuno slėniu ir Kauno marių krantais bei turiningai praleisti laiką nuostabiame Birštono kurorte. Plaukimas į Birštoną truks 4 val., kelionės metu lydintis gidas keleiviams pateiks įdomių faktų, laive galėsite įsigyti užkandžių bei gėrimų.

Birštone bus skiriamos 4 val., galėsite dalyvauti apžvalginėje ekskursijoje, išsinuomoti dviratį, papietauti jaukiose kavinėse bei restoranuose ar tiesiog surengti iškylą. Į kelionės kainą ekskursija po Birštono kurortą yra įskaičiuota, ekskursija truks kiek daugiau nei 1 val., gidai keleivius pasitiks prieplaukoje. Atgal į Kauną grįšite užsakytu autobusu, sustojimai numatyti Kauno marių prieplaukoje, bei senamiestyje (prie Kauno pilies).

Užsakomieji reisai:

12077218_10205545141284689_1654374265_n

Plaukiant Kauno mariomis laivais ,,Algirdas“ ir ,,Nemunas“ kviečiame netradiciškai atšvęsti bet kokią šventę: vestuves, gimtadienį, mokslo metų pabaigą, studentų krikštynas, mergvakarį ar benrvakarį, taip pat įmonės vakarėlį ar tiesiog susitikimą su gerais draugais. Laivuose galima rengti susitikimus, prezentacijas, prekių ar paslaugų pristatymus ir kita.

Esant didesnėms grupėms, galima užsisakyti abu laivus. Kiekviename laive yra uždari ir atviri deniai, įrengtos banketinės salės.
Laivai ,,Nemunas“ ir ,,Algirdas“ pasižymi jaukia ir malonia aplinka, didele erdve bei švara ir tvarka. Patyrusi įgula garantuoja saugią kelionę bei nepamirštamus įspūdžius.

2019-1

Kiekvieno mėnesio paskutinį sekmadienį apsilankymas Lietuvos  liaudies buities muziejuje - nemokamas !